Ідеальний для догляду за вашим газоном, самохідний бензиновий скарифікатор STIGA SVP40G забезпечить вам пишний і безперешкодний газон. Ось деякі ключові особливості, які роблять його найкращим вибором для ваших потреб:
Завдяки цим функціям, аератор STIGA SVP40G стає надійним помічником у догляді за вашим газоном, забезпечуючи йому необхідний доступ до повітря і вологи для здорового зростання.
| Виробник | Stiga |
| Код GTIN | 8008984838482 |
| Двигун | Stiga 5,4 к.с., бензо |
| Тип аератора | Бензиновий |
| Ширина обробки | 40 см |
| Глибина обробки | від -15 мм |
| Додаткові вали | Немає |
| Сміттєзбірник | Є |
| Вага | 44 кг |
| Гарантія | 36 місяців, офіційна від виробника |