Працюємо! Замовляйте. Все буде Україна!
Вход Регистрация
В корзине:(0)
(нет товаров)
Оформить заказ
Выбор параметров
Тип аератора
Двигун
Ширина обробки
Глибина обробки
Додаткові вали
Сміттєзбірник
Вага
Гарантія
Наши преимущества
 • Квалифицированные
  консультанты
 • Дисконт постоянным
  клиентам
 • Официальная гарантия
  на технику до 5 лет
 • Быстрая доставка по
  Украине и Киеву
 • Гарантия возврата
  товара
Полезные статьи
Сравниваем Stiga Fox, Partner SB240, MTD ME66
Трудно сказать как Важно иметь надежного помощника по уборке снега. Ранее в основном эти были лопаты, теперь же - есть снегоуборщики. Эти помощники с легкостью справляются с большими...
Подробнее
Сравниваем Stiga Snow Power и Husqvarna ST 268EP
Снегоуборщики – это техника, предназначенная для расчистки снежных заносов, высвобождая территорию тротуарных дорожек и проезжих частей. Брендовый магазин Stiga в Украине предлагает...
Подробнее
Смотреть все

Аератори Stiga

 • 6 499 грн.

  Двигун Stiga 1,3 кВт, електричний. Ширина обробки 32 см, глибина обробки – 9см до +4см. Два вали - ножі та пружини, сміттєзбірник 40 л. Вага 10,2 кг гарантія 5 років.

 • 7 299 грн.

  Двигун Stiga 1,5 кВт, електричний. Ширина обробки 38 см, глибина обробки –13см до +4,5см. Два вали - ножі та пружини, сміттєзбірник 50 л. Вага 14,4кг, гарантія 5 років.

 • По запросу
  21 899 грн.

  Двигун Briggs&Stratton 4,0 к.с., бензиновий. Ширина обробки 40 см, глибина обробки -15 см до +5 см. Один вал - ножі, сміттєзбірник 50 л. Вага 37 кг гарантія 5 років.

Аератори Stiga

Аэраторы Stiga

Аератори Stiga – надзвичайно ефективні садові механізми, розроблені шведською компанією Stiga. Вертикуттер (скарифікатор) і аератор - часто обидві функції поєднані в одній моделі, що робить інструмент універсальним і корисним для власника. Аератори Stiga, ціна на які порівняно не висока, активно використовуються господарями протягом усього садово-городнього сезону. Від моменту, коли навесні зійшов сніг і до наступної зими, на ділянці біля будинку завжди повно роботи, яку виконують аератори Стіга. Купити таку багатофункціональну машину вам порекомендують усі, хто вже давно застосовує цей чудовий механізм у своєму господарстві.

Після зими будь-який газон є сумним видовищем. Ви помиляєтеся, якщо думаєте, що для його оздоровлення достатньо пройтися по ньому граблями та зібрати рослинне сміття. Тут і стане просто незамінним інструментом скарифікатор Stiga. Ціна апарату багаторазово окупиться, коли ви помітите, наскільки менше протягом року вам доведеться удобрювати ґрунт, а також витрачати безцінний час та власне здоров'я на підтримку краси вашоі зеленоі галявини.

Захоплені вирощуванням газонів люди охоче порадять вам купити скарифікатор Стіга. Адже така машина не тільки збирає сухе листя і стебла, але за допомогою спеціальних ножів з необхідною частотою проколює верхній шар грунту, що злежався. Це необхідно для вільного надходження вологи, мінеральних речовин та органічних добрив до коріння рослин. Крім того, злегка підрізане коріння рослин починає активно пускати молоді пагони і газон дуже швидко омолоджується. Нова трава росте тонка, м'яка та соковита.

Придбати аератори Stiga означає на весь сезон забезпечити себе надійним інструментом-помічником. Після кожної другої/третьої стрижки трави необхідно обов'язково проводити профілактику газону. Крім очищення газону від скошеної трави, ґрунт потрібно регулярно розпушувати, щоб забезпечувати його насичення киснем та корисними речовинами, а також для рівномірного розподілу та утримання вологи. І тоді навіть у посушливий рік ваш газон виглядатиме акуратно, яскраво та красиво.