Працюємо! Замовляйте. Все буде Україна!
Вход Регистрация
В корзине:(0)
(нет товаров)
Оформить заказ
Выбор параметров
Тип подрібнювача
Двигун
Ріжучий інструмент
Товщина гілок
Сміттєзбірник
Вага
Гарантія
Наши преимущества
 • Квалифицированные
  консультанты
 • Дисконт постоянным
  клиентам
 • Официальная гарантия
  на технику до 5 лет
 • Быстрая доставка по
  Украине и Киеву
 • Гарантия возврата
  товара
Полезные статьи
Сравниваем Stiga Fox, Partner SB240, MTD ME66
Трудно сказать как Важно иметь надежного помощника по уборке снега. Ранее в основном эти были лопаты, теперь же - есть снегоуборщики. Эти помощники с легкостью справляются с большими...
Подробнее
Сравниваем Stiga Snow Power и Husqvarna ST 268EP
Снегоуборщики – это техника, предназначенная для расчистки снежных заносов, высвобождая территорию тротуарных дорожек и проезжих частей. Брендовый магазин Stiga в Украине предлагает...
Подробнее
Смотреть все

Подрібнювачі Stiga

 • 7 998 грн.

  Подрібнювач для свіжозрізаних гілок. Двигун Stiga 2,2 кВт, електричний. Ріжучий інструмент – диск з реверсивним ножем, товщина гілок – до 40 мм. Сміттєзбірник - тканинний, 50 л. Вага 15 кг гарантія...

 • 13 999 грн.

  Двигун Stiga 2,5 кВт, електричний. Ріжучий інструмент - фреза, що самовтягується, товщина гілок - до 40 мм. Сміттєзбірник - пластиковий, 60 л. Вага 28,5кг, гарантія 5 років.

Подрібнювачі Stiga

Измельчители Stiga

Кожен дбайливий господар розуміє, що купити садові подрібнювачі Stiga означає вирішити відразу кілька проблем, пов'язаних з підтриманням порядку на ділянці. А ще такий механізм дозволить забезпечити ґрунт вашого саду корисним органічним добривом. Можливо, ви навіть не підозрюєте, скільки користі принесуть вам садові подрібнювачі Стіга, ціна на які невисока і окупиться з лишком. Зверніть увагу на цю ефективну садову техніку.

Під час усього садово-городнього сезону на ділянці постійно доводиться прополювати бур'яни, підстригати траву, обрізати гілки дерев, збирати листя і суки, що впали. Через це накопичуються гори сміття, яке потім потрібно спалювати чи вивозити. Прискорити процес переробки таких відходів допоможуть саме садові подрібнювачі Стіга. Купити такий інвентар і вирішити проблему утилізації рослинних відходів – це ще не все, що ви придбаєте із покупкою такого агрегату. Ви отримаєте чудовий інструмент для виготовлення мульчі, а також натурального субстрату для приготування добривних сумішей.

Аргументи для вибору моделі - це завжди хороші технічні дані, висока продуктивність і доступна ціна. Садові подрібнювачі Stiga орієнтовані виробником на потреби садівників-аматорів. А тому максимально відповідають запитам власників присадибних територій та дачних ділянок.

За допомогою подрібнювача з м'яких трав'яних відходів ви швидко приготуєте чудову мульчу для газонів і овочевих або ягідних грядок. Зібрані сучки та спиляні гілки садові подрібнювачі Stiga легко ріжуть на дрібні частини, які ви зможете використовувати у своєму господарстві як вам буде необхідно, наприклад, як тирсу.

Будь-який апарат із цієї лінійки техніки зручно експлуатувати. Жодних специфічних знань щодо його обслуговування вам не потрібно. Працює подрібнювач практично без вібрації та не створює багато шуму. Конструкція дуже стійка. А для переміщення територією садові подрібнювачі Стіга оснащені спеціальними колесами.