Газонокосарка Stiga Twinclip950V - це вищий стандарт якості і продуктивності в догляді за вашим газоном. Цей інноваційний інструмент поєднує в собі передові технології та високу ефективність, забезпечуючи бездоганний результат кожного косіння.
З газонокосаркою Stiga Twinclip950V ви отримаєте найвищу якість косіння, яка збереже ваш газон здоровим і доглянутим протягом усього сезону. Довірте свій газон газонокосарці Stiga Twinclip950V і насолоджуйтесь бездоганним результатом кожного разу!
| Виробник | Stiga |
| Код GTIN | 8008984852716 |
| Двигун | Honda 4,5 к.с., GCV170 OHC Autochoke |
| Тип газонокосарки | Бензинова |
| Ширина захвату | 53 см |
| Висота зрізу | 25-77 мм, 7 положень |
| Мульчування | Є |
| Самохідна | Так |
| Корпус | Стальний гальванизований |
| Колеса | 210/240 мм, на кулькопідшипниках |
| Травозбірник | Тканьово-пластиковий |
| Вага | 47 кг |
| Гарантія | 36 місяців |