Компактний культиватор SRC 36 V від компанії Stiga призначений для роботи на невеликих присадибних ділянках. Його маневреність дає можливість легко оминати чагарники, дерева та обробляти землю навколо клумб.
Все це робить культиватор Stiga SRC 36 V чудовим помічником, простим та зручним у використанні.
Ми пропонуємо тільки якісну техніку від компанії Stiga. Ви можете оформити адресну доставку або найближче відділення пошти. Безкоштовна доставка є по території столиці, а також найближчому передмістю.
| Виробник | Stiga |
| Двигун | Stiga 3,5 к.с., RSCT100 |
| Тип культиватора | Бензиновий |
| Трансмісія | 1 вперед |
| Робоча ширина | 20/36 см |
| Робоча глибина | до 20 см |
| Тип редуктора | Черв'ячний |
| Кількість фрез | 4 фрези |
| Тип палива | Бензин А-95 |
| Паливний бак | 0,8 літра |
| Вага | 27 кг |
| Гарантія | 60 місяців |