Культиватор Stiga SRC 685 чудово підходить для роботи на найважчих ділянках землі. Міцна конструкція та потужний двигун GGP TM 60 Series (6 л.с.) забезпечують високу якість оранки. Глибина обробки до 15 см.
Stiga SRC 685 має три швидкості – 2 вперед та 1 назад. Дві швидкості забезпечують зручність роботи з ґрунтом різного складу. Реверсна (задня) дозволяє маневрувати, докладаючи мінімум зусиль. М'яка ручка, що регулюється, дозволить підлаштувати бензиновий агрегат під свій зріст.
Ширину обробки землі можна регулювати від 50 до 85 см. Це означає, що дана бензинова модель здатна працювати як на вузьких ділянках, так і на широкій площі. Шведська техніка компанії Stiga завжди відрізняється винятковою якістю та надійністю. І цей агрегат не є винятком.
Ми доставляємо замовлення у зручний для вас час по Києву та передмісті. Доставляємо товар по Україні, у великі міста та маленькі населені пункти. Можливо оформити адресну доставку до вас додому в будь-який населений пункт України, заздалегідь погодивши це з нашим менеджером - телефонуйте.
Для зручності наших клієнтів ми підготували ресурс – документацію. Документи культиватора Stiga SRC 550 RB тимчасово недоступні.
| Виробник | Stiga |
| Двигун | Stiga 6,0 к.с., TM60 |
| Тип культиватора | Бензиновий |
| Трансмісія | 2 вперед/1 назад |
| Робоча ширина | 55/85 см |
| Робоча глибина | до 25 см |
| Тип зчеплення | Ременное |
| Тип редуктора | Ланцюговий |
| Кількість фрез | 4 фрези |
| Тип палива | Бензин А-95 |
| Паливний бак | 3,0 літра |
| Вага | 63 кг |
| Гарантія | 60 місяців |