Культиватор Stiga SRC 795 RB – чудовий багатофункціональний агрегат важкого класу. Універсальність мотоблоку величезна: не тільки обробка ґрунту, а й відкид снігу, чищення території і навіть скіс трави.
Модель має двигун відомої марки Briggs & Stratton 950 series. Мотор потужністю 7 к.с. з легкістю забезпечує всі перелічені вище функції. Завдяки ньому агрегат здатний обробляти площу до гектара. Двошвидкісна коробка передач (1 вперед – 1 назад) дозволяє ефективно маневрувати, що конче необхідно такій потужній і важкій техніці.
Максимальна ширина обробки у даного агрегату до 95 см. Також можна встановити проміжні значення 50 і 75 см, зменшуючи кількість фрез з боків.
Якщо ви купите Stiga SRC 795 RB (SRC795RB) у нашому брендовому магазині Stiga у Києві, це надасть гарантію на обслуговування у сервісних центрах компанії по всій території України.
Ми здійснюємо доставку по всій території України, у великі міста та маленькі селища. Безкоштовна доставка проводитися в передмістя та по столиці у зручний для вас час. За погодженням з менеджером можна оформити доставку за вказаною вами адресою до будь-якого населеного пункту України - дзвоніть!
Для зручності наших клієнтів ми підготували ресурс – документацію. Документація культиватора Stiga SRC 775 RG тимчасово недоступна.
| Виробник | Stiga |
| Двигун | Briggs&Stratton 7,0 к.с., 950S |
| Тип культиватора | Бензиновий |
| Трансмісія | 1 вперед/1 назад |
| Робоча ширина | 50/75/95 см |
| Робоча глибина | до 25 см |
| Тип зчеплення | Ременное |
| Тип редуктора | Ланцюговий |
| Кількість фрез | 6 фрез |
| Тип палива | Бензин А-95 |
| Вага | 59 кг |
| Гарантія | 60 місяців |