Час обробітку ґрунту вручну давно у минулому, особливо якщо це великі земельні площі, які потрібно підготувати для весняної посадки. Нині досвідчені городники та фермери купують мотокультиватори, за допомогою яких обробляють землю.
Культиватор STIGA SRC 775 RB призначений для розпушення та підготовки ділянки до посадки або сівби чагарників, дерев та інших сільськогосподарських рослин на великих земельних ділянках.
STIGA SRC775 RB працює на чотиритактному двигуні Briggs & Stratton, який заправляється бензином. Потужність двигуна цієї моделі від компанії Стіг складає 6,5 л.с., а об'єм 208 см.куб. Stiga SRC 775 RB працює на двох швидкостях – вперед та назад.
Дизайн агрегату виконано для комфортної роботи людини. Його ергономічна ручка регулюється відповідно до зросту працівника. Для зручного транспортування Stiga SRC775RB можна зняти переднє колесо. Розміри мотокультиватора по відношенню до його ваги роблять модель стійкою, зручною у використанні і легко прохідною, навіть по необробленій цілині. Компанія STIGA пропонує в комплекті з моделлю спеціальні диски, для захисту від пошкодження під час роботи насаджень, що вже ростуть, на вашій ділянці.
За один раз апарат STIGA SRC775 RB може обробити ділянку землі шириною 75 см, глибоко проникаючи всередину ґрунту, що дає можливість його насичення киснем. Глибина ділянки, що скопується, регулюється оператором вручну.
Купивши в нашому інтернет магазині Stiga SRC 775 RB, ви не тільки зекономите час на ручну обробку землі, але й значно полегшите свою працю.
Для зручності наших клієнтів ми підготували ресурс – документацію. Документація культиватора Stiga SRC 775 RB тимчасово недоступна.
| Виробник | Stiga |
| Код GTIN | 8008984628069 |
| Двигун | Briggs&Stratton 6,5 к.с., 950CR |
| Тип культиватора | Бензиновий |
| Трансмісія | 1 вперед/1 назад |
| Робоча ширина | 50/75 см |
| Робоча глибина | до 25 см |
| Тип зчеплення | Ременное |
| Тип редуктора | Ланцюговий |
| Кількість фрез | 4 фрези |
| Тип палива | Бензин А-95 |
| Паливний бак | 3,0 літра |
| Вага | 53 кг |
| Гарантія | 60 місяців |