Райдер Stiga Park320P – забезпечує надійний, комфортний та приємний догляд за зеленим газоном. Агрегат обладнаний фірмовим одноциліндровим двигуном Stiga ST 450 Powered, потужністю 8,1 кВт при об'ємі 432 куб.см та 3200 оборотах за одну хвилину. Ріжучі елементи ножі підключаються електромагнітним способом. Ширина косіння складає 105 см за один прохід. Висота може бути відрегульована за вашим бажанням (95-105 мм). Всі його деталі та конструкції відповідають високій якості компанії Stiga. Основні особливості:
Наш інтернет-магазин Stiga пропонує своїм покупцям тільки високоякісну техніку для роботи на заміській ділянці. Відправлення товару провадиться щодня. Для мешканців Києва та передмістя, райдер доставляється безкоштовно за вказаною вами адресою. В інші регіони – будь-яким зручним для вас перевізником на вказане відділення пошти.
На сьогоднішній день в Україні налічується понад 40 сервісних центрів компанії, де можна пройти ТО або ремонт будь-якого пристрою.
Для зручності наших клієнтів ми підготували ресурс – потрібну документацію. Документи на райдер Stiga Pakr320P тимчасово недоступні.
| Виробник | Stiga |
| Двигун | Stiga ST 450 Powered 11 к.с. |
| Запуск двигуна | Електростарт |
| Швидкість руху | до 10,0 км/год |
| Повний привід | Ні, привід на задню вісь |
| Ширина захвату | 105 см |
| Висота зрізу | 95-105 мм |
| Вага | 175 кг |
| Гарантія | 60 місяців |