Працюємо! Замовляйте. Все буде Україна!
Вход Регистрация
В корзине:(0)
(нет товаров)
Оформить заказ
Выбор параметров
Двигун
Самохідність
Ширина захвату
Система косіння
Вага
Гарантія
Наши преимущества
 • Квалифицированные
  консультанты
 • Дисконт постоянным
  клиентам
 • Официальная гарантия
  на технику до 5 лет
 • Быстрая доставка по
  Украине и Киеву
 • Гарантия возврата
  товара
Полезные статьи
Сравниваем Stiga Fox, Partner SB240, MTD ME66
Трудно сказать как Важно иметь надежного помощника по уборке снега. Ранее в основном эти были лопаты, теперь же - есть снегоуборщики. Эти помощники с легкостью справляются с большими...
Подробнее
Сравниваем Stiga Snow Power и Husqvarna ST 268EP
Снегоуборщики – это техника, предназначенная для расчистки снежных заносов, высвобождая территорию тротуарных дорожек и проезжих частей. Брендовый магазин Stiga в Украине предлагает...
Подробнее
Смотреть все

Сінокосарки Stiga

 • По запросу
  38 999 грн.

  Двигун Briggs&Stratton 5,0 к.с., бензиновий. Ширина захвату 87 см. Самохідна, передач – 1 вперед. Система скошування – балкові ножі. Вага 54 кг гарантія 5 років.

Сінокосарки Stiga

Сенокосилки Stiga

Заготівля сіна та соломи – невід'ємна частина турбот будь-якого фермера. Купити сінокосарки Stiga означає вирішити питання забезпечення тварин вашого господарства необхідним запасом трав'яного продукту. Без достатнього обсягу таких рослинних запасів не пережити зиму жодному тваринницькому господарству, незалежно від його розмірів та кількості поголів'я. Ціна на сінокосарки Stiga багато разів окупиться, коли вам не доведеться протягом зими закуповувати сіно. Вам вистачить вмісту власних засіків. Ширина смуги, яку ця чудова машина захоплює за один прохід — 87 см. Неможливо вручну швидше покосити траву на лузі.

У забезпеченні такого гарантованого запасу вам допоможуть бензинові сінокосарки Стіга. Купити або не купити таку машину — багато хто вагається. Але уявіть собі, скільки рук, сил і часу потрібно, щоб забезпечити необхідний хоча б мінімальний запас сіна для вашого господарства. Тільки одна така машина звільнить кілька пар рук для інших нагальних справ. Сінокосарки Stiga у багато разів перевершують продуктивність ручної коси. Ціна на такий високопродуктивний та такий необхідний інструмент цілком прийнятна. А вигоду від його придбання ви побачите в перший же сезон використання.

Бензинові сінокосарки Stiga будуть не менш корисними і для комунальних служб. Цей надійний апарат, створений шведськими винахідниками та інженерами, розрахований на тривалу та інтенсивну роботу. Легко зрізає високу траву і миттєво справляється з бур'янами, що мають товсті стебла. Працівники комунальних підприємств за допомогою такого інструменту як сінокосарки Стіга, з високою швидкістю зможуть упорядковувати міські двори та прибудинкові території. Враховуючи регулярність таких заходів, інструмент буде затребуваний буквально від зими до зими.