Електричний аератор Stiga SV 415 E – чудовий інструмент для підтримки вашого газону у відмінному стані, він робить насичення ґрунту киснем та вологою, вичісує газон, очищуючи його та роблячи свіжим. Вичісування проводиться новим інструментом, що складається з 44 пружин, що виконують дбайливе та якісне очищення газону.
Привід аератора Stiga SV 415 E реалізований на електричному двигуні, що робить його роботу практично безшумною, екологічно чистою та економною. Потужність двигуна досягає 1,5 кВт, що дозволяє впоратися практично з будь-яким газоном. За один прохід електроаератор Stiga SV 415 E обробляє смугу шириною 38 см, при цьому відходи від обробки накопичуються у спеціальному травозбірнику об'ємом 50л.
Основні особливості:
Технічні характеристики Stiga SV 415 E:
Для зручності наших клієнтів ми підготували ресурс з документацією з аераторів. Документація аератора Stiga SV 415 E тимчасово недоступна.
| Виробник | Stiga |
| Код GTIN | 8008984622425 |
| Двигун | Stiga 1,5 кВт, електро |
| Тип аератора | Електричний |
| Ширина обробки | 38 см |
| Глибина обробки | від -13 мм до +4,5 см |
| Додаткові вали | Є |
| Сміттєзбірник | Є |
| Вага | 14,4 кг |
| Гарантія | 60 місяців |