Самохідна газонокосарка з бензиновим двигуном об'ємом 139 куб. см та системою косіння 4-в-1: збір трави, мульчування, бічний та задній викид.
Самохідна газонокосарка STIGA Combi 748 S має ширину косіння 46 см та оснащена гібридним травозбірником з індикатором заповнення об'ємом 60 літрів. На сталевих шасі встановлено надійний двигун STIGA об'ємом 139 куб. см та корисний вихідний потужністю 2,20 кВт при 2900 об/хв.
Газонокосарка Combi 748 S дозволяє використовувати один із 4 режимів косіння: із заднім викидом, бічним викидом, збором або мульчуванням зрізаної трави, тобто ретельним її подрібненням та рівномірним розподілом по газону, як природного добрива. Регулювання висоти косіння виконується централізовано за допомогою спеціального важеля і не становить складності. Передбачено 6 положень від 22 до 80 мм.
Задні колеса великого діаметру (280 мм) полегшують маневрування на нерівній ділянці. У комплект поставки входить бічний дефлектор, механізм, що мульчує, настил із оцинкованої сталі.
| Виробник | Stiga |
| Код GTIN | 8008984851993 |
| Двигун | Stiga 3,0 к.с., 140 OHV Autochoke |
| Тип газонокосарки | Бензинова |
| Ширина захвату | 46 см |
| Висота зрізу | 22-80 мм, 6 положень |
| Мульчування | Є |
| Самохідна | Так |
| Корпус | Стальний |
| Колеса | 200/280 мм, на кулькопідшипниках |
| Травозбірник | Тканьово-пластиковий |
| Вага | 32 кг |
| Гарантія | 36 місяців |