Самохідна газонокосарка STIGA Collector 48 S має ширину косіння 46 см і працює на надійному бензиновому двигуні STIGA об'ємом 123 куб. см із вихідною потужністю 1,90 кВт при 2900 об/хв. Запуск двигуна здійснюється у ручну.
Дека косарки виготовлена із сталі, а система регулювання висоти зрізу централізована і має ручку для легкого регулювання у 6 положеннях у діапазоні від 22 до 65 мм. Завдяки важелю, розташованому на колесі, висоту зрізу можна швидко встановити на необхідну висоту.
Collector 48 S поставляється із пластиковим травозбірником на 60-літрів з індикатором заповнення. Індикатор на верхній стороні спрацьовує, коли мішок заповнений.
Регульована і складана ручка забезпечує комфорт користувача і компактна при зберіганні. Ручка може бути встановлена у 2 положеннях, а верхня частина може бути складена для економії місця для зберігання.
Передня ручка для перенесення розташована в передній частині газонокосарки. Ручка дозволяє зручно та легко транспортувати продукт.
Газонокосарка Collector 48 S укомплектована передніми та задніми колесами на кулькопідшипниках з м'яким рифленим протектором діаметром 200 мм.
Дана газонокосарка Collector 48 S має дві функції косіння трави: косіння трави зі збором її в травозбірник, а також косіння з викидом скошеної трави ззаду.
| Виробник | Stiga |
| Код GTIN | 8008984813908 |
| Двигун | Stiga 2,6 к.с., 120 OHV Autochoke |
| Тип газонокосарки | Бензинова |
| Ширина захвату | 46 см |
| Висота зрізу | 22-65 мм, 6 положень |
| Мульчування | Немає |
| Самохідна | Так |
| Корпус | Стальний |
| Колеса | 200/200 мм на кулькопідшипниках |
| Травозбірник | Пластиковий |
| Вага | 28 кг |
| Гарантія | 36 місяців |