Газонокосарка акумуляторна Stiga SML540AE дозволяє стригти зелений газон площею 350 кв.м. Вона не шкодить довкіллю під час роботи. Потужна та надійна модель, яка допоможе впоратися з роботою за мінімальної кількості витрачених зусиль.
Обладнана літій-іонною батареєю на 48 В ємністю 4А/година.
Ширина косіння при одному проході становить 38 см. Висота може бути відрегульована централізовано в шести положеннях, діапазон яких становить 25-75 мм.
Газонокосарка SML 540 AE включає 4 функції в 1 і може зрізати траву, що виросла, складати в бак для її збору, викидати назад і мульчувати. Мульчування одна з найкорисніших функцій, що дозволяє отримувати органічне добриво під час роботи. Мульча рівномірно розподіляється по поверхні ґрунту та сприяє сприятливому зростанню рослин.
Травозбірник вміщує до 40 літрів та для більш ефективного використання пристрою обладнаний індикатором наповнення.
Вага агрегату становить 14 кг, з ним легко впораються люди похилого віку та жінки. Під час роботи апарат практично не створює багато шуму і не виділяє вихлопних газів, тому вважається екологічно чистим.
Габарити Stiga SML 540AE дозволяють зберігати її у невеликих господарських блоках.
Виготовлена у Словаччині.
| Виробник | Stiga |
| Тип газонокосарки | Акумуляторна |
| Ширина захвату | 38 см |
| Висота зрізу | 25-75 мм, 6 положень |
| Мульчування | Є |
| Самохідна | Ні |
| Корпус | Пластиковий |
| Колеса | 150/250 мм |
| Травозбірник | Пластиковий |
| Вага | 14 кг |
| Гарантія | 60 місяців |