Снігоприбирач ST 4262 PB від компанії Stiga - це надійний двоступінчастий агрегат, який працює на бензині. Його двигун від Briggs & Stratton чотиритактний і з легкістю впорається зі сніговим покривом завтовшки півметра. Об'єм двигуна 208 см кубічних. Бак для палива 3 л. Ширина ділянки, що очищається, дорівнює 62 см, дальність викидання снігу регулюється самостійно і може досягати 10 м. Так само ви можете вибрати зручний вам напрямок і кут викиду. Для зручності пересування є привод коліс та механічна ручка для перемикання швидкостей (6 вперед/2 назад). У Stiga ST4262PB передбачено підігрів ручок, а для роботи у темний час доби можна використовувати фару.
У нас в інтернет магазині, ви можете придбати снігоприбиральник Stiga ST 4262 PB з гарантією від виробника, яка дозволить вам проходити технічне обслуговування в будь-якому сервісному центрі Stiga в Україні.
Ми доставляємо товар безкоштовно у зручне для вас місце та час по Києву та передмісті столиці. В інші міста Stiga ST 4262 PB відправляється через Нову пошту чи Укрпошту. Якщо вам необхідно змінити умови доставки, погоджуйте всі запитання з нашими менеджерами заздалегідь.
| Виробник | Stiga |
| Двигун | Briggs&Stratton 6,5 к.с., 950S |
| Тип снігоприбиральника | Бензиновий |
| Запуск | Електростарт/Ручний |
| Коробка передач | 6 вперед/2 назад |
| Ширина захвату | 62 см |
| Висота захвату | 51 см |
| Дальність викиду | до 10 метрів |
| Колеса | Пневмоколеса |
| Конструкція коліс | Кулькопідшипник |
| Фара | Є |
| Напрямні | Змінні лижі |
| Вага | 116 кг |
| Гарантія | 60 місяців |