Двоступінчастий снігоприбирач із бензиновим двигуном STIGA та шириною прибирання 66 см призначений для збирання снігу на середніх та великих площах. STIGA ST 5266 P - це надійний і ефективний двоступінчастий снігоприбирач з бензиновим двигуном STIGA WS 300 об'ємом 302 куб. см і зубчастим шнеком довжиною 66 см. Снігоприбиральник ST 5266 P може впоратися практично з будь-яким типом снігу та відкидати його на відстань до 12 метрів. Цей снігоприбирач із двосторонніми башмаками та 16-дюймовими шинами Snow Hog забезпечує оптимальне зчеплення з дорогою на шести швидкостях.
Новий привід із технологією Easy-Turn для автоматичного відключення блокування диференціала робить ST 5266 P надзвичайно маневреним. Цей пристрій був розроблений для комфортної роботи навіть у найскладніших умовах, зі спеціальними світлодіодними фарами, ручкою з підігрівом та електростартером 230 В. Всі елементи керування зручно розташовані на панелі керування.
| Виробник | Stiga |
| Двигун | Stiga 8,4 к.с. WS 300 |
| Тип снігоприбиральника | Бензиновий |
| Запуск | Електростарт/Ручний |
| Коробка передач | 6 вперед/2 назад |
| Ширина захвату | 66 см |
| Висота захвату | 53 см |
| Дальність викиду | до 12 метрів |
| Колеса | Пневмоколеса |
| Фара | Є |
| Вага | 96 кг |
| Гарантія | 36 місяців |