Снігоприбирач Stiga ST 8051 AE працює на літієвому акумуляторі, потужністю 80 В, без щіток. Легкий, зручний та компактний. Безшумний апарат, який не виробляє шкідливих викидів у навколишнє середовище, а отже, екологічний. Пластиковий шнек розчищає ділянку шириною 51 см із максимальною глибиною до 30 см. Вручну можна відрегулювати дальність викиду до 6 м. Площа, яку може очистити Stiga ST8051AE, дорівнює 400 м.
Купуючи Stiga ST 8051 AE у нашому інтернет магазині, ви отримуєте якісний товар від компанії Stiga. Ми надаємо гарантію на весь модельний ряд. У разі потреби ви можете звернутися до будь-якого сервісного центру Stiga, розташованого на території України.
Доставка купленого товару проводитися через Нову пошту чи Укрпошту. Можливі інші варіанти, які слід заздалегідь обговорити з нашими менеджерами. По Києву та передмістю доставка безкоштовна у зручний для вас час та місце.
| Виробник | Stiga |
| Код GTIN | 8008984782754 |
| Двигун | Stiga, Li-Ion, 80 Volt |
| Тип снігоприбиральника | Акумуляторний |
| Запуск | Електростарт/Ручний |
| Коробка передач | Ручний привід |
| Ширина захвату | 51 см |
| Висота захвату | 30 см |
| Дальність викиду | до 6 метрів |
| Колеса | Пластикові |
| Конструкція коліс | Втулочна |
| Фара | Є |
| Вага | 17 кг |
| Гарантія | 60 місяців |