Мотокультиватор Stiga SRC 550 RB – чудовий зразок шведської техніки від компанії Stiga. Висока якість виконання та надійність мотоблоку дозволить вам забути про «городні» проблеми.
Культиватор має дві швидкості – 1 вперед та 1 назад. У чому перевага даної конструкції? Ви отримуєте можливість ефективно керувати агрегатом при зміні борозни чи напрямку. Достатньо просто переключити швидкість.
Вага культиватора Stiga SRC 550 RB – 32 кг. Така маленька маса апарату дозволяє легко транспортувати його, а також не створювати проблем при самій роботі. Шведський виробник піклується про своїх клієнтів, є ручка, що регулюється, – один з обов'язкових атрибутів мотокультиваторів. Ви зможете відрегулювати висоту за своїм зростом.
Замовте мотоблок Stiga SRC 550 RB у брендовому магазині Stiga за найнижчою ціною. Це дасть впевненість у гарантійному обслуговуванні в авторизованих сервісних центрах Stiga по всій території України.
Ми здійснюємо доставку до передмістя Києва, по Києву у зручний для Вас час. Також доставляємо по всій Україні. У Кіровоград, Полтаву, Суми, Тернопіль, Запоріжжя, Рівне, Херсон, Харків, Чернівці, Вінницю, Маріуполь, Дніпро, Івано-Франківськ, Хмельницький, Луцьк, Одесу, Ужгород, Львів та інші міста та населені пункти України. Можлива і безпосередня доставка до Вас додому до будь-якого населеного пункту України (за погодженням з менеджером - дзвоніть).
Технічні характеристики Stiga SRC 550 RB |
||
| Двигун | Briggs&Stratton 450 Series | |
| Потужність двигуна | 3,5 к.с. | |
| Тип двигуна | 4-тактний, 125 см.куб. | |
| Охолодження | Повітряне | |
| Система пуску |
Ручна |
|
| Об'єм паливного баку | 0,8 літра |
|
| Паливо |
Бензин (А-95) | |
| Зчеплення | Ремінне | |
| Тип редуктора | Черв'ячний | |
| Трансмісія | 1 вперед/1 назад |
|
| Об'єм оливи | 0,5 літра | |
| Рекомендований тип оливи | 10W30 | |
| Ширина культивації | 50 см | |
| Кількість фрез |
4 шт. |
|
| Глибина культивації |
до 25 см | |
| Вага | 32 кг | |
| Гарантія | 5 років | |
| Країна бренду | Швеція
|
|
Для зручності наших клієнтів ми підготували ресурс - документаця щодо культиваторів та снігоприбирачів. Документація культиватора Stiga SRC 550 RB тимчасово недоступна.
| Виробник | Stiga |
| Двигун | Briggs&Stratton 3,5 к.с., 450S |
| Тип культиватора | Бензиновий |
| Трансмісія | 1 вперед/1 назад |
| Робоча ширина | 25/50 см |
| Робоча глибина | до 25 см |
| Тип зчеплення | Ременное |
| Тип редуктора | Черв'ячний |
| Кількість фрез | 4 фрези |
| Тип палива | Бензин А-95 |
| Паливний бак | 0,8 літра |
| Вага | 32 кг |
| Гарантія | 60 місяців |